Clubkampioenschappen 2021

Normaal worden de clubkampioenschappen in de maand januari gespeeld maar door de corona regels was dit niet mogelijk.
Vandaar dat we de maand oktober hebben gekozen om ze alsnog te spelen
Hieronder de resultaten
Clubkampioenschappen jeugd

De clubkampioenschappen bij de jeugd is gespeeld
Bij de jeugd is de clubkampioen dezelfde geworden net als 2019, 2020 en 2021 namelijk Manuel Murre en mag nu voor de 3e maal zijn naam erop laten zetten.
Omdat nu 3x achter elkaar zijn naam erop komt te staan mag hij de wisselbeker gaan houden en zullen we in 2022 en nieuwe aan moeten gaan schaffen
Dit zijn de resultaten bij de jeugd poules
Poule A
1e plaats en clubkampioen: Manuel Murre
2e plaats Sven van Nugteren
3e plaats Thies Wibbelink
4e plaats Wesley Peters
Poule beginners
1e plaats Daniël Altena
2e plaats Rico de Waard
3e plaats Wanne Bus


vlnr: Manuel, Wesley, Sven, Thies, Rico, Wanne (vooraan) en Daniël
Foto’s van de clubkampioenschappen jeugd zie fotoalbum 2021 op de site

Clubkampioenschappen senioren
Op 23 oktober mochten de senioren strijden voor de clubkampioenschappen
Het deelnemers veld was niet zo groot maar er hadden toch nog 8 spelers zich aangemeld om deel te nemen.
Helaas is er 1 speler met een blessure uitgevallen dus bleven we met 7 spelers over.
Hier de resultaten
Poule A:
1e en tevens clubkampioen Richard Trimpe (net als 2020)
2e Maurits van Luijk
3e Ed Sleijpen
Poule B:
1e Gijs van der Lee
2e Ger van Leeuwen
3e Hans van der Haven
4e Bas Dijkstra

vlnr: Gijs, Richard, Ger en Maurits
Foto’s van de clubkampioenschappen zie fotoalbum 2021 op de site
Clubkampioenschappen Recreanten
Op woensdag 27 oktober zijn de clubkampioenschappen recreanten gespeeld.
Er waren 8 deelnemers die op 2 tafels een 8-kamp hebben gespeeld. Het waren gezellige wedstrijden die tot op het laatste moment nog spannend werden wie er op de 2e plaats zou eindigen.
1e plaats en clubkampioen Ton Nuiten
2e plaats Alex Christiansen
3e plaats Frans Daniëls
4e plaats Marco Sturm
5e plaats Paul Kuyt
6e plaats Albertus Jellema
7e plaats Rong Riteco
8e plaats Wilfred Riteco

vlnr: Alex en Ton

Ed Sleijpen, activiteitencommissie