Clubkampioenschappen 2017

Clubkampioenschappen jeugd zijn op 7 januari 2017 gespeeld
In totaal 11 jeugdleden die mee hebben gedaan verdeeld over een paar poule’s
Poule 1
1e en clubkampioen Thijs Tange
2e Dyani Veira
3e Douwe Kingma
Poule 2
1e Laura Bakker
2e Joey Louws
Poule 3
1e Jesse Akkerman
2e Daan van den Hoogen
3e Ian Machielse
4e Sven van Nugteren
Poule 4
1e Boaz Jacobse
2e Wesley de Ruiter
Het waren leuke wedstrijden en iedereen heeft het wel naar zijn zin gehad en ook iedereen heeft wel zijn stinkende best gedaan
—————————————————————————————————————————-

Clubkampioenschappen recreanten (senioren) zijn op 11 januari 2017 gespeeld.
Anton Belfroid moest hierbij zijn titel als clubkampioen 2014/15/16 verdedigen. Dit heeft hij zeer kundig gedaan door wederom 1e te worden en dus voor het 4e achtereenvolgende jaar mag hij zich clubkampioen noemen bij de recreanten.
Er werd door 11 deelnemers gestreden in een poule met een paar kampen. Daarna werd de finale gespeeld door de nr 1 van poule 1 tegen de nr 1 van poule 2 en de nr 1 van poule 3
Hieronder het eindresultaat van vanavond
1e pl en clubkampioen Anton Belfroid
2e pl Tom van Pienbroek
3e pl Frans Daniels
4e pl Ton Nuiten
5e pl Bert Kraak
6e pl Marco Sturm
7e pl Paul Kuyt
8e pl Wilfred Riteco
9e pl Albertus Jellema
10e pl Abheeru Daansen
11e pl Rong Riteco
—————————————————————————————————————————-

De clubkampioenschappen senioren zijn op 7 januari 2017 gespeeld.
Het was weer een leuk toernooi waarbij de clubkampioen van vorig jaar Rob Keerssemeeckers zijn titel moest verdedigen wat absoluut geen gemakkelijke opgave zou zijn.
In totaal 6 deelnemers in poule A en 3 deelnemers poule B
Aangezien er maar 3 deelnemers mee deden in de poule B werd er besloten dat zij mee zouden spelen in een 9-kamp maar het resultaat alleen van de B poule zou gelden
Hier de uitslagen van het toernooi
Poule A
1e pl en clubkampioen Richard Trimpe
2e pl Rob Keerssemeeckers
3e pl Rudy van Waterschoot
4e pl Lajos Cselik
5e pl Ed Sleijpen
6e pl Jeffry van Beek
Poule B
1e pl Edwin Steenbeek
2e pl Bas Dijkstra
3e pl Ferdinand Vangheluwe

Foto’s van alle clubkampioenschappen staan op de facebookpagina https://www.facebook.com/ttvwesterzicht en op de website zelf
Ed Sleijpen